قیمت 250,000 تومان

معرفی دوره

پدری کردن و مادری کردن، چه بخواهیم و چه نخواهیم، زندگی ما را تحت تأثیر خود قرار می‌دهد.

برخلاف باور مرسوم جامعه، که تولد فرزندان را در تحکیم خانواده مؤثر می‌داند، تحقیقات نشان می‌دهد:

میزان رضایت از زندگی مشترک، پس از تولد اولین فرزند، نه بیشتر بلکه “کمتر “می‌شود .

باید بگویم، آنچه من را به طراحی این دوره ترغیب کرد، همین موضوع بود.

تولد فرزندان و تربیت آن‌ها، به ما فشار روانی بسیاری وارد می‌کند، از سویی وقتی با روش‌های فرزند پروری آشنا نیستیم و مهارت‌های آن را نمی‌دانیم، این فشار هرروز بیشتر و بیشتر می‌شود، نظام آموزشی ما، اگر در ایران تحصیل‌کرده باشیم، هیچ کجا، چیزی از علم و مهارت فرزند پروری، به ما نیاموخت.

آیا ما باید چیزی را فرامی‌گرفتیم که کسی به ما یاد نداده بود؟ واقعیت این است بله.

واگر حاضر به یادگیری آن نباشیم، تنها به آزار بیشتر خودمان دست‌زده‌ایم، پس بیاییم، یک‌بار برای همیشه این علم را بیاموزیم، علمی به نام پدری و مادری کردن!

من در این دوره سی‌روزه با شما همراه خواهم بود تا به این باور برسیم که پدری کردن و مادری کردن سخت نیست تنها

وقت آن رسیده که همت کنیم و به‌جای آزمون‌وخطا در تربیت فرزندمان، از سرزمین ناآرام ناآگاهی، به سمت سرزمین آگاهی، آنجا که  سرشار از احساس عالی، شادی و رابطه‌ای برابر است، نقل‌مکان کنیم.

در این دوره چطور آموزش می‌بینیم؟

این دوره به‌صورت سی فایل صوتی تهیه‌شده است. که پس از پرداخت هزینه آن می توانید آن ها را دانلود و هر زمان مایل بودید، استفاده نمایید.

هزینه:

هزینه این دوره 250000 تومان است.

به‌محض خریداری نمودن دوره دسترسی به محتوای آن امکان‌پذیر است

این دوره برای چه افرادی مناسب است و بهترین زمان برای خریدن آن، چه زمانی است؟

اگر از فضای موجود در خانه احساس رضایت ندارید، اگر حس می‌کنید، تحت‌فشار زیاد مسئولیت‌ها در حال خرد شدن هستید، اگر هر کاری به ذهنتان رسیده انجام داده‌اید، تا پدر یا مادر بهتری باشید، بهترین کلاس‌های آموزشی را برای فرزندانتان امتحان کرده‌اید، به کارگاه‌های مرتبط باتربیت فرزند و خلاقیت و. رفته‌اید، هزینه و انرژی زیادی را صرف نموده‌اید، تا فضای خانه در آرامش ببینید، اگر حس می‌کنید فرصت یک گفتگوی صمیمی وزندگی عاشقانه با همسرتان را ندارید، اگر با خود فکر کرده‌اید حتماً دیگران پدران و مادران بهتری از شما هستند و همچنان حس می‌کنید حتماً دیگران از شما بیشتر می‌دانند، این دوره برای شما مناسب است.واقعیت این است مهم نیست اوضاع چقدر بد است، مهم نیست چند بچه‌دارید، مهم نیست وضعیت مالی خانواده در چه وضعیتی است، مهم نیست همسرتان چقدر در روز با کودک وقت می‌گذارد، مهم نیست چند بار تلاش کرده‌اید که اوضاع را روبه‌راه کنید، مهم نیست خانه‌دار یا کارمند هستید یا مشغله کاری زیادی دارید، هیچ‌کدام مهم نیستند، زیرا هیچ‌کدام از این‌ها دلیل اصلی کلافگی شما نیست. بلکه عامل اصلی این است زبان گفتگو با بچه‌ها را به ما یاد نداده‌اند، بچه‌ها تا هفت‌سالگی منطق سرشان نمی‌شود این را من نمی‌گویم، علم می‌گوید و ما سعی کرده‌ایم با بچه‌ها با منطق سخن بگوییم، این مثل آن است که انگار سعی کنیم پرواز را به موجودی یاد دهیم که بال پریدن ندارد. زبان بچه‌ها یک سبک ارتباطی بسیار ساده اما ” خاصی ” است که بهتر آن است که آن را فرابگیریم. چیزی که هیچ‌کس آن را به ما نیاموخته است که هیچ، بلکه هرروز زیر بار توصیه‌های جدید هم در حال له شدن هستیم، توصیه‌هایی که از ما می‌خواهند هرروز از دیروز بهتر باشیم، خلاقیت بچه‌ها را شکوفا کنیم، ظرف غذا را تزیین کنیم، یک همبازی تمام‌عیار باشیم رهبر گروه شادی باشیم و… توصیه‌هایی که خود می‌دانید از چه سخن می‌گویم.این دوره شمارا از مسیری لذت‌بخش عبور خواهد داد تا به این باور برسید که قرار نیست تمام زندگی‌تان را فدای کودکانتان کنید که این کار نه عاقبت خوشی برای آنان دارد، این به معنای دوست‌نداشتن بچه‌هایمان نیست بلکه کمک به توانمند شدن آن‌هاست. همه ما پدر و مادرها اگر در لحظه‌ای قرار بگیریم که میان جان خود و فرزندمان بایستی انتخاب کنیم، بی‌بروبرگرد انتخابمان نجات جان فرزندمان است، اما به‌کارگیری نادرست این عشق می‌تواند لطمه بزند، آسیب بزند و بچه‌ها وابسته، لوس و بی‌اعتماد به نفس یا بیش‌ازاندازه خودشیفته بار بیاورد.برای شما این دوره فقط با آموزش سرفصل‌های لازم در مدت‌زمانی حدود شش‌صد دقیقه به باور توانمندی در ارتباط باتربیت کودک می‌رساند، روش‌های ساده و مؤثر ” عملی ” تأکید می‌کنم، کاملاً “علمی و عملی ” به شما ارائه خواهد شد که با بکار گیری آنان در ارتباط با کودکانتان احساس شگفت‌انگیزی را تجربه خواهید کرد.هر آنچه در این دوره مطرح‌شده بر پایه علم جامعه‌شناسی و روانشناسی بوده است، این روش‌ها ایده‌ها و نظرات شخصی من نیستند، بلکه روش‌های آزموده شده و مستند و علمی هستند که نتایج آن منتشرشده و در دسترس قرارگرفته است تنها ما آن را نیاموخته بودیم. خود من نیز همواره این روش‌ها را تمرین و تکرار می‌کنم و از شما می‌خواهم این دوره را بارها گوش دهید تا بر بتواند بر رفتار ما تأثیر بگذارد.و سرانجام اینکه:اگر تازه صاحب فرزند شده‌اید و یا قصد دارید که صاحب فرزند شویداگر فرزندانی در سنین 2 تا 12 سال داریداگر با کودکان در سنی دو تا دوازده سال در ارتباط هستید این دوره برای شما مناسب است.

این دوره چندروزه است و چطور باید از آن استفاده کنیم؟

این دوره شامل سی روز است وسعی شده محتوای آموزشی هرروز در مدت‌زمان نهایتاً 20 دقیقه ضبط شوند، عموم کسانی که مشتریان این دوره هستند پدر و مادرهایی هستند که فرزندان کوچک دارند و تمرکز کردن به مدت طولانی دشوار است. برای همین سعی شده نکته‌ها کاربردی و کلیدی مطرح شوند. ضمن آنکه چند نکته زیر را نیز بهتر است رعایت نمایید:

نکته اول:

هرروز فقط یک فایل را گوش دهید و سعی کنید روش‌های توصیه‌شده را در عمل بکار ببرید.

نکته دوم:

فایل مربوط به هرروز را چند بار گوش دهید. استدلالمان این است که وقتی یک تغییر رفتار می‌خواهد اتفاق بیفتد نیازمند این است که به عادت تبدیل شود و عادت با تکرار و تمرین در عمل است که شکل می‌گیرد. تکرار را باروزی چند بار گوش دادن انجام دهید هرروز سعی کنید حداقل دو تا سه بار روش گفته‌شده را امتحان کنید و به کار بگیرید

نکته سوم:

قرار نیست با این روش‌ها بنیان خانواده را از هم بپاشیم قصد این است که ارتباط بهتری حاصل شود و فضای ارتباطی خانواده به یک فضای آرام و لبریز از آرامش باشد، پس اگر می‌بینید نکته‌ای در این دوره‌ها گفته‌شده که ممکن است همسرتان کاملاً برخلاف آن عمل می‌کنید سریع نگویید طرف مقابلتان را متهم نکنید و آنان را مجبور به گوش دادن نکنید، فراموش نکنید شما در درجه اول باید خودتان را تغییر کنید و طرف مقابل شما، خود با دیدن تغییر رفتار شما تمایل پیدا می‌کند تا در رفتارش تغییری حاصل کند و این‌یک روند تدریجی است. پس صبور باشید و اگر می‌خواهید همسرتان نیز در جریان نکته‌های مربوط به فرزند پروری قرار گیرد خواهش می‌کنیم در فضایی مملو از آرامش با شریک زندگی‌تان به این فایل‌های صوتی گوش دهید

نکته چهارم:

پس از خریداری، این دوره فقط و فقط برای یا فرد خریداری کننده و خانواده‌اش یعنی  همسر و پدر و مادر خود فرد، قابل‌استفاده است، لطفاً آن را در اختیار دیگران قرار ندهید و اجازه دهید هر کس بهای آگاهی اش را خودش پرداخت نماید.

دروس دوره

معرفی دوره ویدئو

قدرت تعقل در کودکان

20 دقیقه

خصوصی

توصیف کنید

14 دقیقه

خصوصی

پذیرش احساس کودکان

14 دقیقه

خصوصی

تائید، تکذیب و ارائه راه‌حل ممنوع

16 دقیقه

خصوصی

زخم‌های روحی کودکان

13 دقیقه

خصوصی

در برابر خواسته‌های کودکان چه کنیم؟

21 دقیقه

خصوصی

غلو احساسی

12 دقیقه

خصوصی

منتقدان قهار

17 دقیقه

خصوصی

راه‌حل تکراری عشق

20 دقیقه

خصوصی

اعتمادبه‌نفس

17 دقیقه

خصوصی

ایثار کردن برای بچه‌ها صحیح یا غلط؟

17 دقیقه

خصوصی

مسئولیت‌پذیر نمودن کودکان

15 دقیقه

خصوصی

شاد کردن بچه‌ها

14 دقیقه

خصوصی

تکنیک‌های موفق

18 دقیقه

خصوصی

پذیرش احساس خودمان

14 دقیقه

خصوصی

انجام دادن کارهای بچه‌ها

18 دقیقه

خصوصی

زبان خشم

23 دقیقه

خصوصی

چهار استراتژی همیشه موفق

20 دقیقه

خصوصی

سن کودکان

16 دقیقه

خصوصی

کنترل کردن کودکان

23 دقیقه

خصوصی

گزارش‌گیری از کودکان

15 دقیقه

خصوصی

جایگزینی رفتارهای بد با رفتارهای خوب

16 دقیقه

خصوصی

سؤال‌ها و پرسش‌های کودکان

21 دقیقه

خصوصی

شادی و تفریح

18 دقیقه

خصوصی

شکل‌دهی عادت‌ها

22 دقیقه

خصوصی

حریم شخصی کودکان

20 دقیقه

خصوصی

کودک تپل

14 دقیقه

خصوصی

مهارت حل مسئله

11 دقیقه

خصوصی

اهرم رنج و لذت

16 دقیقه

خصوصی

به بچه هامون چی بگیم؟

17 دقیقه

خصوصی

chat_bubble_outlineنظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
250,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دوره تربیت کودک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *